ПП ДНЗ "Золотий ключик"
 
-


Розклад організованої діяльності

 

Години

І молодша

Години

ІІ молодша

Години

середня

Години

старша

понеділок

10.00-10.30

 

10.30-11.00

 

11.00-12.00

 

 

16.00-16.30

17.00-17.30

 

Навколишній світ

Розвиток мовлення

 

Прогулянка

 

Етика

Англійська мова

 

 

10.00-10.30

 

10.30-11.30

 

11.30-12.00

 

 

16.00-17.00

17.00-17.30

 

18.00-18.30

Навколишній світ

Прогулянка

Карате

 

 

Прогулянка

Фізкультура

 Англійська мова

 

10.00-10.30

 

10.30-11.00

11.00-11.30

 

 

16.00-16.30

16.00-16.30

16.30-17.00

 

 Навколишній світ

 Карате

 Математика                 

 

Лікувальна фізкультура

Англійська мова

Валеологія / етика

 

10.00-10.30

 

10.30-11.00

11.00-12.00

12.00-12.30

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

16.30-17.00

 

Карате

Навколишній світ

Прогулянка

Грамота

 

Християнське вих.

Лікувальна фіз.- ра

Англійська мова

 

вівторок

10.00-10.30

10.30-11.00

 

11.00-11.30

 

 

16.00-17.00

16.30-17.00

17.00-17.30

Сенсорика

Аплікація

Музичне

 

Прогулянка

Валеологія

Фізкультура

 

10.00-10.30

10.30-11.00

11.00-12.00

 

 

 

16.00-17.00

16.00-16.30

17.00-17.30

 

Математика

Музичне

Прогулянка

 

Прогулянка

Валеологія / етика

Хореографія

10.00-10.30

 

11.00-12.00

12.00-12.30

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

 

17.00-17.30

 

Грамота

Прогулянка

Музичне

 

Хореографія

Фізкультура

Худ.літ.

10.00-10.30

10.30-11.00

 

11.00-12.00

 

 

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

 

17.00-17.30

Музичне

Математика

Прогулянка

 

 

Фізкультура

Хореографія

 Худ.літ.

середа

10.00-10.30

10.30-11.00

 

11.00-12.00

 

 

16.00-17.00

17.00-17.30

 

Природознавство

Ліплення

Прогулянка

 

Прогулянка

Муз.розвага

 

10.00-10.30

 

10.30-11.00

11.00-11.30

 

 

16.00-17.00

16.30-17.00

17.00-17.30

 

Розвиток мовлення

Карате

Ліплення /аплікація

 

Прогулянка

Природознавство

Англійська мова

 

10.00-10.30

10.30-11.00

 

11.00-12.00

12.00-12.30

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

Розвиток мовлення

Ліплення / аплікація

Прогулянка

Карате

 

Музичне

Англійська мова

 

10.00-10.30

10.30-11.00

 

11.00-12.00

12.00-12.30

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

 

Карате

Розвиток мовлення/

логіка

Прогулянка

Ліплення/ аплікація

Англійська мова

Музичне

 

четвер

10.00-10.30

10.30-11.00

 

11.00-12.00

 

 

16.00-17.00

17.00-17.30

 

Худ.літ.

Музичне

Прогулянка

 

Прогулянка

Малювання

 

10.00-10.30

10.30-11.00

 

11.00-11.30

 

 

16.00-16.30

17.00-17.30

 

Математика

Малювання

Музичне

 

Музична розвага Хореографія

 

10.00-10.30

 

10.30-11.00

11.00-12.00

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

17.00-17.30

Музичне

Математика

Прогулянка

 

Природознавство

Хореографія

Муз.розвага

 

10.00-10.30

 

10.30-11.00

11.00-12.00

12.00-12.30

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

17.00-17.30

Валеологія / етика Грамота

Прогулянка

Музичне

 

Хореографія

Муз.розвага

Природозн./народозн.

 

п’ятниця

10.00-10.30

10.30-11.30

 

11.30-12.00

 

 

16.00-17.00

17.00-17.30

Узагальнення

Прогулянка

Фізкультура

 

Прогулянка

Англійська мова

10.00-10.30

11.00-12.00

 

12.00-12.30

 

 

16.00-17.00

17.00-17.30

Узагальнення

Прогулянка

Фізкультура

 

Прогулянка

Англійська мова

10.00-10.30

 

10.30-11.00

11.00-11.30

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

Фізкультура

Узагальнення

Малювання

                     

Англійська мова

Християнське вих.

10.00-10.30

 

10.30-11.00

11.00-11.30

 

 

16.00-16.30

16.30-17.00

Математика Фізкультура

Узагальнення

 

Малювання

Англійська мова